محصولات ما

محصولات و راه کارهای ارائه شده مبتنی بر تکنولوژی ان اف سی nfc

می توانید در زیر برخی از محصولات تولید و ارائه شده توسط ایده پردازان مبتنی بر تکنولوژی ان اف سی nfc را مشاهده نمایید همچنین راهکارهای متنوعی نیز در این زمینه ارائه گردیده .

 

 

تگ های ان اف سی ، NFC Tag

از ان اف سی می توان در زمینه های مختلفی استفاده کرد مانند کارت ویزیت ، پوستر تبلیغاتی ، آویز گردنی یا مچ بند و ... ، به همین منظور انواع مختلفی از تگ های ان اف سی تولید شده اند . از جمله می توان به تگ دایره ای با روکش اپوکسی و براق  ، تگ های برچسبی ، تگ جاکلیدی و تگ ضد فلز اشاره کرد. ایده پردازان مفتخر است نسبت به ارائه تگ های ان اف سی در ایران پیشگام بوده و تاکنون بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیز عرضه داشته است.

قرائت گر ان اف سی ، NFC Reader

nfc reader یا قرائت گر ان اف سی دستگاهی است که برای اتصال به گوشی و تبلت های فاقد ان اف سی و یا اتصال به کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اپلیکیشن موبایل Mobile App 

جهت افزایش کاربرد پذیری و راحتی مشتریان عزیز ، ایده پردازان اقدام به تولید اپلیکیشن اختصاصی برای گوشی های تلفن همراه نموده است ، که دارای محیط تمام فارسی با توضیحات کامل می باشد ، همچنین برنامه تحت ویندوز نیز در حال آماده سازی می باشد.

پرداخت الکترونیک مبتنی بر NFC

از جمله روش های پرداخت فاکتور و هزینه پرداخت توسسط ان اف سی است ، بدین وسیله کاربر تنها لازم است گوشی خود را به دستگاه قرائت گر نزدیک کرده و سپس بر روی دکمه تایید کلیک نماید تا مبلغ از حساب او کم شده و فاکتور پرداخت گردد ، این شیوه در حال حاضر سریعترین ، امن ترین و بروزترین روش پرداخت می باشد.

تبلیغات هوشمند ، کارت ویزیت NFC

با استفاده از تگ های ان اف سی می توانید اطلاعات شرکت ، تلفن و یا توضیحاتی در مورد محصول و یا محل و ... را در تگ ذخیره نمایید ، تگ درون کارت ویزیت و یا پوستر های تبلیغاتی قرار گرفته و کاربران تنها با نزدیک کردن گوشی خود به کارت ویزیت یا پوستر می توانند اطلاعات شما را بر روی گوشی خود مشاهده نمایند.

گیت های کنترلی ، کارت گارانتی و ...

با استفاده از تکنولوژی ان اف سی میتوان نسبت به تولید گیت های ورود و خروج ، کارت گارانتی ، پوزهای خرید و فروش ، دستگاه های حضور و غیاب و ... اقدام کرد ،مزیت این فناوری در این است که دیگر نیازی به حمل کارت های متعدد برای هر مکان و فعالیت نیست و تنها با در دست داشتن گوشی خود میتوانید به تمامی امکانات دسترسی داشته باشید .

دریافت برنامه

پرداخت اینترنتی

با استفاده از کلیه کارت های تحت شتاب و توسط درگاه به پرداخت ملت می توانید فاکتور خود را آنلاین پرداخت کنید.