معرفی راهکار :

این سیستم که بین ارگان ها ، سازمان ها و یا شرکت ها و کارخانجات از یک طرف و در طرف دیگر فروشگاه های زنجیره ای ، پوشاک و البسه ، مایحتاج روزانه و ... ارتباط برقرار می گردد .

بدین صورت ارگان مربوطه برای هر یک از کارکنان خود یک سقف اعتباری در فروشگاه باز کرده و کارت های اعتباری NFC را در اختیار آن ها قرار می دهد .

کارکنان میتوانند با مراجعه به فروشگاه مورد نظر خود ، اقدام به خرید نموده و از اعتبار کارت NFC  خود کم کنند و یا تمامی موجودی آن را خرج کنند .

این کارت ها قابلیت شارژ مجدد و یا استفاده در نوبت های بعدی را نیز دارا می باشد . فروشگاه هم می تواند برای کسانی که کارت خرید آن ها را دارد ، تخفیف ویژه در نظر بگیرد .

 nfc cash

در سمت فروشگاه برای هریک از صندوق ها میتوان از یک تبلت دارای NFC جهت انجام عملیات خرید و کسر مبلغ استفاده نمود و یا میتوان از nfc reader های desktop جهت اتصال به کامپیوتر صندوق استفاده نمود .

 

همچنین امکان نوشتن برنامه اختصاصی اندرویدی برای فروشگاه جهت نصب بر روی تلفن های همراه مشتریان نیز وجود دارد ، بدین صورت می توانند مشتریان خود را از فروش های ویژه مطلع کنند و یا در صورت داشتن قابلیت NFC در گوشی ، از گوشی به جای کارت اعتباری استفاده نمایند .

 

 

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دریافت برنامه

پرداخت اینترنتی

با استفاده از کلیه کارت های تحت شتاب و توسط درگاه به پرداخت ملت می توانید فاکتور خود را آنلاین پرداخت کنید.